درگذشت بانو آمنه حاجی پور سورکوهی

ایی روزون سورکوه مین غم و اندوه فراونه.غم و اندوه اینه واسه هیسه که خانواده اقای عیسی حاجی پور در غم از دست هدن خو لاکو زانوی غم بغل هیته. غم واندوه اینه واسه هیسه که آقای مهندس مهدی کریمی پور در غم از دست هدن خو همسر زانوی غم بغل هیته. غم واندوه ایی واسه هیسه که همه ی سورکوه آدمون ناراحت و غمگین از دست هدن بانویی معلم و مادری مهربون هیسن.

خونواده محترم اقای عیسی حاجی پور

 امی دوستای عزیز و گرامی جناب اقای محمد و صمد و برادران حاجی پور

تمام اهالی سورکوه شیمی همره عزادارن و شیمی غم همره شریک.

جناب اقای مهندس مهدی کریمی پور

غم از دست هدن همسر و مادر جنابعالی زاکون، غم سنگینی هیسه که جنابعالی وسه از درگاه خداوند صبر آرزو کونیم.

در اولین ساعات روز هیجدم فروردین سالجاری خبری ناگوار در بین دوستان و آشنایان  سورکوه ایی ساکن تهران و کرج منتشر شد و دنیایی از غم واندوه را بوجود آورد. این خبر، خبر درگذشت ناگهانی بانو آمنه حاجی پور سورکوهی ، مادری فداکار،معلم مهربان  دبیرستان های منطقه ١٣ تهران و دختر عزیزتر ازجان اقای عیسی حاجی پور و همسر گرامی مهندس مهدی کریمی پور(مهندس شرکت صاایران) بود.

ضایعه دردناک درگذشت بانو آمنه حاجی پور را به خانواده محترم اقای عیسی حاجی پور و به برادران بزرگوار آن عزیز از دست رفته اقایان غلام، محمد، احمد،عبدالله،صمد و علی حاجی پور تسلیت عرض می نمائیم.

همچنین این ضایعه اسفناک را به جناب اقای مهندس مهدی کریمی پور سورکوهی همسر گرامی آن مرحوم و پسر داغدارشان آقا عرفان عزیز تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای آقا مهدی و عرفان عزیز صبر و شکیبایی آرزومندیم.

شرکت تمامی دوستان و آشنایان و همه ی افراد از روستاهای دور و نزدیک و شهرهای مختلف در مراسم ترحیم ( سوم و هفتم ) آن عزیز از دست رفته، نشانه تآلم و تآثر و ابراز همدردی با بازماندگان می باشد و امیدواریم باعث تسلای خاطر بازماندگان شده باشد.

/ 0 نظر / 32 بازدید