تسلیت

خانواده محترم آقای محمد علی مرادی.

اقایان صفر و احمد مرادی.

درگذشت مادر محترمتان را به شما تسلیت عرض نموده و برای آن فقیده سعیده علو درجات و برای شما گرامیان صبرو شکیبایی آرزو مندم.

همچنین با خبر شدم دوست و رفیق عزیزم آقای جمشید خیری از روستای چهارده علیا در غم ازدست دادن مادر عزیزشان به سوگ نشسته اند.برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای خانواده محترم خیری صبر وشکیبایی وبرای دوست عزیزم آقای جمشید خیری سلامتی آرزومندم. و همچنین برای آقای قدرت تشکری سورکوهی داماد محترم خانواده خیری سلامتی آرزومندم.

سیروس کریمی پور سورکوهی

 

/ 4 نظر / 29 بازدید
م-عسکری

دوست خوبم سلام وبلاگ زيبايتان را در وبلاگ ( وبلاگ روستاهاي ايران ) معرفي كردم. اميدوارم با نوشتن مطالب زيبا درباره روستايتان به محتواي وبلاگتان بيفزائيد. ضمناً تقاضا دارم با لينك وبلاگ اينجانب در وبلاگ زيبايتان موجبات آشنايي بيشتر مردم عزيزمان را با روستای خودتان و سایر روستاهاي كشور فراهم نمائيد. براي اينكار ميتوانيد در پنل مديريت وبلاگ خود قسمت پيوندهاي وبلاگ را انتخاب نموده و در قسمت نام پيوند ما را با نام ( وبلاگ روستاهاي ايران ) و در قسمت آدرس پيوند به آدرس (http://neka19.blogfa.com/ ) ما را لينك نمائيد. موفق باشيد

سیروس

سلام دوست عزیز . برایتان آرزوی موفقیت بیشتر دارم . وبلاگ شما را لینک کردم . در صورت تمایل شما نیز وبلاگم را با با نام روستای کویه سفلی (رودسر) لینک فرمایید.

احدی

سلام دوست گرامی با مطالب جدید در وبلاگ جدید منتظر حضور سبز شما هستم آدرس جدید روستای گلشن http://golshande.blogfa.com