ادامه ساخت جاده شلمان به املش از خارج از روستای سورکوه

با سلام خدمت تمام اهالی روستای سورکوه

جدیدا" حرفهایی در مورد جاده شلمان به املش شنیده می شود که قرار است از بیرون از روستای سورکوه کشیده شود و در واقع از ابتدای استاد کلایه(سر پیچ کهنه گوراب) جاده از داخل زمین های کشاورزی روستای سورکوه(جور محله) عبور کرده و به سمت ایستگاه گاز تا ابتدای روستای گواسرای سفلی ادامه پیدا کند.

حال اینکه اهالی روستای سورکوه موافق با این کار هستند یا نه، جای بحث و بررسی دارد و عزیزانی که در این مورد اطلاعاتی دارند می توانند به وبلاگ ارائه و یا اینکه شورای سورکوه و بزرگان محل اطلاعاتی اگر دارند ذکر بفرمایند.

البته ادامه جاده شلمان به املش از داخل روستای سورکوه و خارج از سورکوه و از داخل زمینهای کشاورزی، معایب مزایایی دارد و عزیران هم محلی می توانند نظرات خود را اعلام بفرمایند. 

/ 1 نظر / 23 بازدید
احمد سرپناه سورکوهی

سلام ازحساسیتی که نسبت به جاده شلمان به املش در وبلاگ شما به خرج دادید خوشحال شدم قرار براین بود ک این جاده از مسیر پیچ زاهدی(شیخ آباد ) به طرف روستای تمیجان وسپس لگموج ودردوراهی لگموج به جاده اصلی وصل شود که باصحبتهای مکرری که با مدیر کل راههای استان مهندس علیپور نمودیم نقشه عوض شد وقراربراین شد که درامتداد راه اصلی سورکوه وبه موازی آن از پشت خانه آقای خیراتی ودر فاصله 150 متری جاده اصلی به طرف پشت خانه آقای ذکریاپور احداث ودر پیچ کهنه گوراب به جاده اصلی وصل گردد